Neden burada olmalıyım?

İstanbul’da tüm bunları bir arada bulacağım başka bir yer var mı? Acaba...

Hayata zaman ayırın

Blue Lake’in 16. katında ortak kullanıma açık tesisler, ticari üniteler ve yeşil alanlarla....

TAMAMI GÖL VEYA DENİZ GÖREN EVLER...

BOĞAZ'DA YAŞAMAYI HAYAL EDİYORSANIZ,

Blue Lake’i çok seveceksiniz...

Görkemli tarihiyle göz kamaştıran Küçükçekmece, bugün yüzbinlerce kişinin yaşadığı büyük ve modern bir ilçe. Dünyanın sayılı lagün göllerinden biri olan Küçükçekmece Gölü’nün yedi km’lik göl kıyısı şeridi parklarla, yürüyüş parkurlarıyla, spor sahalarıyla, bisiklet yollarıyla çevrili. Göl ve çevresi yeşille ve maviyle iç içe, modern bir yaşam alanına dönüştürüldü.

ŞEHRİN YANIBAŞINDA, KALABALIKTAN UZAKTA

Boğaz yaşamını arıyorsanız Blue Lake’i çok seveceksiniz...
Küçükçekmece, sürekli değişen ve gelişen yüzü, yeni havalimanı ve köprü gibi yatırımların yönünü belirleyen projelere yakınlığıyla İstanbul’un gayrimenkul yatırımı açısından yıldızı parlak ilçesi. Konum itibariyle Basın-Ekspres Yolu, TEM ve E5 gibi ana ulaşım arterlerine çok yakın olan ve Sefaköy-Küçükçekmece-İkitelli Monoray Hattı projesi ile İstanbul’un her yerine bağlanan Küçükçekmece, doğanın ve tarihin ortasında yeni bir yaşama adım atmak isteyenler ya da gayrimenkul yatırımı yapmak için ideal bir seçenek arayanların adresi.
 

Evimi
Seviyorum

Blue Lake’te her güne Küçükçekmece Gölü’nün eşsiz manzarasıyla uyanacaksınız. Blue Lake, geniş ve ferah evlerde yaşamın her türlü konforunu doyasıya yaşamak isteyen aileler için tasarlandı. Bahçe katından çatı dubleksine çeşitli kat planlarıyla farklı metrekarelerde yaşam alternatifleri sunan Blue Lake, yatırım veya yaşama amacıyla ev sahibi olmak isteyenlerin ihtiyaçlarına kullanışlı ve modern daire tipleriyle karşılık veriyor. Üstün mimari özellikleriyle modern ve güvenli bir yaşamın kapılarını aralayan Blue Lake, 7/24 residence olanaklarıyla ihtiyacınız olan her tür hizmeti en yüksek kalitede sunuyor.

Fark yaratan proje
 • CONCIERGE
  @ BLUE LAKE

  Concierge @ Blue Lake ile Blue Lake Küçükçekmece’de 5 yıldızlı konforu gerek evinizde gerekse tüm ortak ve sosyal...

 • HOBİ
  ATÖLYELERİ

  Yoğun iş temposu içinde hobilerinize vakit ayıramamaktan ve yeni şeyler öğrenememekten mi...

 • GÖLDE
  SU SPORLARI

  16 kilometrekarelik yüz ölçümüyle Küçükçekmece Gölü, her yıl düzenlenen ulusal ve uluslararası festivallerle....

 

Yaşam burada keyfe dönüşüyor

Küçükçekmece’de 2000 nüfuslu yeni bir şehir doğuyor. Sevdiklerinizle bir arada olmak, yeni dostluklar kurmak, eğlenceli anları paylaşmak, sporla ve sağlıkla yaşamak, kendinizi şımartmak için 8 blokta 788 konuttan oluşan Blue Lake’te yerinizi alın. Karşınızda lebiderya göl ve deniz manzarası... Hiç kapanmayacak bu manzara ve suyun etkisiyle hayatınıza dinginlik katın. Lüks ve konforu barındıran, doğal malzemelerle tasarlanan ve kalite standartlarını yükselten projeleriyle
inşaat sektöründe öncü konumdaki Metal Yapı Konut, yine sizin hayallerinizden ilham alarak yaşamı hissedeceğiniz prestijli bir yaşam alanı yaratıyor. Farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayan sosyal alanları kentin içinde yeni bir kent kültürü oluşturuyor. Kültür-sanat merkezleri, her zevke ve her yaşa hitap eden atölyeler, yelken ve kürek sporlarını yapabileceğiniz Su Sporları Kulübü, Spa ve Fitness Club, çocuklarınız için Kids Club ile Blue Lake’ten dışarı adım atmak istemeyeceksiniz.

BİR MİMARİ VİRTÜÖZÜ

Chapman Taylor

Blue Lake Küçükçekmece’nin iç mimarisini üstlenen Chapman Taylor, deneyimli mimarlar, iç mimarlar ve emlak geliştirme uzmanlarından oluşan çok ödüllü bir uluslararası şirket. Sektörde önemli deneyime ve üne sahip olan şirket, uzun yıllardır alanında lider konumda. 1959 yılında İngiltere’de kurulan şirket, merkezi Londra’da gerçekleştirdiği birçok nitelikli proje ile dikkatleri çekti. 1970 ve 1980’lerde İngiltere çapında birçok ticari merkez ve alışveriş merkezinin geliştirilmesinde rol oynayan Chapman Taylor, 1990’ların başında uluslararası platformda kendini göstermeye başladı. Avrupa’da ilk mimarlık ofislerini açtıktan sonra 21. yüzyılın ilk on yılında genişlemesini ofisler, projeler ve müşterileri ile üç kıtaya taşıdı.

Satış Ofisi
444 8 128
www.bluelake.com.tr